Як вибрати телевізор?LED TV телевізори від LG або Samsung Smart TV з сучасними і унікальними функціями -це лише вершина айсберга при виборі телевізора. У світі понад 120 компаній виробляють телевізори різних моделей на будь-який смак і колір. Придбати телевізор і вибрати потрібний стає все важче, оскільки кожен виробник щорічно намагається вразити нас все новими і модними функціями і тенденціями. Однак, вибираючи телевізор, насамперед слід пам’ятати про таких параметрах як діагональ, роздільна здатність і функції.рекомендую почитати настройка iptv

На даний момент телевізори у своїй більшості — це LED TV (світлодіодні елементи екрана забезпечують глибину і яскравість зображення), тому далі в тексті мова піде саме про них.

Діагональ екрану

Насамперед телевізор слід вибирати по діагоналі його екрана, яка повинна відповідати розмірам приміщення. Чим більше приміщення і чим більше відстань від екрана до глядача (середня — 3-4 діагоналі телевізора), тим більше повинна бути діагональ екрану, щоб телевізор показував чітке зображення з будь-якого кута перегляду.

Так, наприклад, якщо Ви дивіться телевізор:

на кухні, то варто вибирати телевізори з невеликою діагоналлю 17-22 дюймів.

у спальні, то туди ідеально підходять телевізори з діагоналлю 29-32″. Однак пам’ятайте, що в цьому випадку відстань від Вас до екрану не повинна перевищувати 1,5 м.

у вітальні телевізор повинен бути більше 32 дюймів і показувати чітке зображення з будь-яких кутів огляду. Врахуйте, що з телевізором в 32-47 дюймів відстань від Вас до екрану не повинна перевищувати 4 метри, в іншому випадку Вам слід придбати телевізор з діагоналлю 50 і більше дюймів.
Дозвіл екрану

Навіть великий телевізор може видавати розмите і тьмяне зображення, тому наступний важливий пункт при його виборі – дозвіл екрану. Роздільна здатність — це кількість пікселів в зображенні по горизонталі і вертикалі, що впливає на якість і деталізацію зображення. Чим вище дозвіл, тим детальніше і яскравіше зображення. На сьогоднішній день телевізор може бути з трьома видами дозволу:
Телевізори з невеликою діагоналлю (17-22″) зазвичай мають дозвіл HD 720p (1366 x 768) і можуть відтворювати канали кабельного і супутникового телебачення і фільми формату DVD. Такий телевізор цілком підійде для кухні або дачі;

Телевізори Full HD 1080p (1920 x 1080) передають якісну картинку фільмів у форматі Blu-Ray, комп’ютерних ігор та телевізійних каналів, тому з таким дозволом, необхідно вибирати телевізор 29 дюймів;

Телевізори Ultra HD (3840 x 2160 і більше) – це телевізори надвисокої чіткості Ultra HD, забезпечують неймовірно чітку і деталізовану картинку з глибокими, живими квітами. Його також називають формату 4K, оскільки його показники в чотири рази перевищують дозвіл картинки Full HD. Телевізор з таким дозволом найкраще купувати з діагоналлю від 32″. На даний момент на нашому ринку телевізори Samsung і LG мають дозвіл Ultra HD.
3D телебачення

Довгі роки виробники трудилися над впровадженням технології 3D телевізори і вдало здійснили це. Вони також стали робити тривимірним не тільки зображення, але ще й звук.
Наприклад, телевізори LG пропонують такі функції як SD Depth Control, коли обсяг і глибину 3D зображення можна регулювати вручну.

А телевізори Samsung, розуміючи, що існує не так багато фільмів і передач у тривимірному форматі, пропонують функцію конвертації простого відео у формат 3D прямо у телевізорі.

Для максимального 3D ефекту краще всього вибрати телевізор з діагоналлю екрана 40 дюймів.

!!Не забудьте, що для перегляду 3D фільмів необхідно надіти спеціальні окуляри 3D.

Smart TV від LG або Samsung
Телевізор на сьогоднішній день — це домашній мультимедійний центр розваг. Smart TV — це технологія, коли в телевізор інтегрований інтернет і різноманітні інтерактивні сервіси. Для того, щоб повністю насолодитися smart tv, телевізор повинен мати діагональ екрану від 29 дюймів.
Samsung smart tv оснащені вбудованим Wi-Fi модулем, який підключає Вас до інтернету і дає можливість спілкування в соціальних мережах, покупок в інтернеті, спілкування через Skype і Google Talk, а також дозволяє легко і швидко переглядати контент телевізора на інших пристроях (або навпаки) за допомогою функції All Share.

У свою чергу, телевізори LG Smart TV відрізняються дуже простим управлінням і зручним розташуванням програм на екрані. Функція Smart Share дозволяє відтворювати на екрані ТБ будь-якої фото-або відеофайл, який знаходиться на комп’ютері, флешці, жорсткому диску або HDD. Телевізори LG Smart TV пропонують величезний вибір платних і безкоштовних додатків на будь-який смак в онлайн-магазині LG Apps.

Нове, модне і корисне
Деякі телевізори настільки розумні, що навіть розпізнають Ваше обличчя і миттєво запускають Skype, Facebook і інші потрібні сервіси, не вимагаючи введення логіна і пароля. C допомогою вбудованої в телевізор веб-камери Вам буде зручно спілкуватися через Skype, Google Talk і інші програми.
Для деяких сучасних телевізорів Вам не знадобляться ні пульти управління, ні дроти. Телевізор по Вашій команді (голосом або жестом) буде перемикати канали, збільшувати гучність і відкривати програми. Більш того, телевізор сам і без всяких проводів знайде зв’язок з WiDi, Bluetooth, NFC з будь-яким смарт пристроєм, і дозволить перенести на свій широкий екран будь-яку картинку, фільм або мишу і клавіатуру, тим самим перетворивши телефон в повноцінний комп’ютерний монітор.

Така технологія як Picture-In-Picture дозволить на одному екрані одночасно дивитися і чути відразу кілька фільмів чи передач, як з різних телевізійних каналів, так і з різних смарт пристроїв (наприклад, Ви можете одночасно дивитися передачу по кабельному телебаченню і запускати на телевізорі ролик з youtube за допомогою смартфона). Ця функція стане в нагоді під час реклами, тому що Вам не буде потреби перемикати телевізор і перевіряти, чи закінчилася вже реклама.