Як вибрати хостинг для сайту про заробіток в інтернетіВибір правильного хостингу є запорукою успішного розвитку вашого сайту. Що таке хостинг? Хостинг – це місце для фізичного розміщення вашого сайту на віддаленому сервері. Без хостингу, як і без домену неможливе існування сайту.
Як вибрати хостинг для сайту про заробіток в інтернеті? Вибір хостингу буде залежати від того, що ви хочете отримати в кінцевому підсумку, а також від рівня ваших знань. пропоную хостинг для сайта в Украине

Хостинг буває платний і безкоштовний, а також з підтримкою і без підтримки php. Якщо ви маєте намір створити серйозний сайт і володієте невеликим початковим капіталом, то настійно рекомендую вибрати платний хостинг з підтримкою php, якщо ж ви новачок і хочете обійтися без витрат, то можете вибрати безкоштовний.

Тепер давайте розглянемо кожен з варіантів більш докладно, що б визначитися з вибором хостингу для сайту про заробіток.

Платний хостинг з підтримкою php є найкращим вибором, який гарантує стабільну роботу вашого сайту, хорошу індексацію і доброзичливу технічну підтримку. На такий хостинг можна встановити будь-яку CMS.
Безкоштовний хостинг з підтримкою php. Такий хостинг по функціоналу наближений до платного, але, як правило, має ряд серйозних обмежень і недоліків. Ви будите зобов’язані розмістити на своєму сайті текст посилання, або здоровий банер, на сайт хостера. Також ви будите обмежені в потоці трафіку на свій сайт – тобто якщо число відвідувачів перевищить певний поріг, то ваш сайт можуть просто відключити, за створення навантаження на сервер. До мінусів можна віднести погано працює support і можливі проблеми з індексацією сайту, який в будь-який момент можуть відключити, без пояснення причин.
Безкоштовний хостинг без підтримки php – цей варіант може підійти тільки абсолютному новачкам, які слабо уявляють принципи побудови сайтів на CMS. До подібних хостингу відносяться UCOZ, Narod і т. п. Як правило створені там сайти не володіють гарним дизайном і обмежені в ряді функцій, але зате не мають проблем з індексацією.