Як побороти Метеозалежність !

0
324

На прийом до лікаря все частіше стали звертатися жителі Комі у віці тридцяти років, які скаржаться на чутливість під час зміни погоди. Про це на прямій лінії в Громадській приймальні голови на тему метеозалежності 20 квітня розповіли фахівці. Мучаться метеозалежністю і немовлята, які все частіше народжуються з травмами і вродженими захворюваннями.

Республіка Комі взагалі — «ризиковий» регіон. А ідеальним місцем проживання — Північний Кавказ. Завідуюча неврологічним відділенням Сиктивкарській поліклініки No3 Олена Яковчук розповіла, що людям, які приймають препарати від тиску, необхідно робити це регулярно, а не тільки під час стрибків показників. При цьому пацієнтам повинні призначати мінімум три види ліків. Також страждаючим тиском необхідно знизити кількість солі в їжі, нормалізувати питний режим, знизити споживання жирів і вуглеводів, підвищивши зміст овочів у раціоні. Крім того, необхідно провітрювати приміщення і бути фізично активним, наприклад, гуляти 30 хвилин перед сном. Якщо вести неправильний спосіб життя, «лікування» метеозалежності не допоможе Метеозависимость — вся подробная информация на сайте http://ya-milo4ka.ru/krasota-zdorove/kto-bolshe-podverzhen-meteozavisimosti.html

Експерт порадив встановити режим фізичних навантажень і пити полівітаміни. Дрібненькі діти, які страждають Метеозависимость — вся подробная информация тут точно так само, як дорослі, зможуть впоратися, якщо батьки будуть водити їх на заняття в басейн з перших днів життя. За словами лікаря Сиктивкарській дитячої поліклініки No2 Тетяни Вахніної, «законом життя» для дітей є режим дня в будь-якому віці. Діти повинні лягати в 00 і харчуватися шість разів у день, у підлітковому віці можна звести число годувань до чотирьох. Також фахівці зійшлися на думці, що відпочивати жителям Комі потрібно по сезону і не робити різких перельотів з однієї кліматичної зони в іншу, щоб не провокувати механізми, які запускають метеочутливість. Навчу незрячих шрифту Брайля та орієнтуванні по місту. Брак живого спілкування, супровід на прогулянках по місту.