Як побороти Метеозалежність !

0
13

На прийом до лікаря все частіше стали звертатися жителі Комі у віці тридцяти років, які скаржаться на чутливість під час зміни погоди. Про це на прямій лінії в Громадській приймальні голови на тему метеозалежності 20 квітня розповіли фахівці. Мучаться метеозалежністю і немовлята, які все частіше народжуються з травмами і вродженими захворюваннями.

Республіка Комі взагалі — «ризиковий» регіон. А ідеальним місцем проживання — Північний Кавказ. Завідуюча неврологічним відділенням Сиктивкарській поліклініки No3 Олена Яковчук розповіла, що людям, які приймають препарати від тиску, необхідно робити це регулярно, а не тільки під час стрибків показників. При цьому пацієнтам повинні призначати мінімум три види ліків. Також страждаючим тиском необхідно знизити кількість солі в їжі, нормалізувати питний режим, знизити споживання жирів і вуглеводів, підвищивши зміст овочів у раціоні. Крім того, необхідно провітрювати приміщення і бути фізично активним, наприклад, гуляти 30 хвилин перед сном. Якщо вести неправильний спосіб життя, «лікування» метеозалежності не допоможе Метеозависимость — вся подробная информация на сайте http://ya-milo4ka.ru/krasota-zdorove/kto-bolshe-podverzhen-meteozavisimosti.html

Експерт порадив встановити режим фізичних навантажень і пити полівітаміни. Дрібненькі діти, які страждають Метеозависимость — вся подробная информация тут точно так само, як дорослі, зможуть впоратися, якщо батьки будуть водити їх на заняття в басейн з перших днів життя. За словами лікаря Сиктивкарській дитячої поліклініки No2 Тетяни Вахніної, «законом життя» для дітей є режим дня в будь-якому віці. Діти повинні лягати в 00 і харчуватися шість разів у день, у підлітковому віці можна звести число годувань до чотирьох. Також фахівці зійшлися на думці, що відпочивати жителям Комі потрібно по сезону і не робити різких перельотів з однієї кліматичної зони в іншу, щоб не провокувати механізми, які запускають метеочутливість. Навчу незрячих шрифту Брайля та орієнтуванні по місту. Брак живого спілкування, супровід на прогулянках по місту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here