Види захисту деревини.


Види захисту деревини.

Досить ефективним є препарат ББК.-3, що представляє собою суміш бури і борної кислоти. Препарат застосовується для захисту вологої деревини. Він володіє високою здатністю проникати в деревину, проте легко вимивається з неї. Антисептичний препарат ГР-48 застосовується у водних розчинах концентрації 0,5-2,0%, він не забарвлює деревину, не знижує її міцність і не кородує метал. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі тиковое масло купить.
Препарат ХХЦ застосовується у вигляді 7 — 10%-них водних розчинів. Він досить ефективний, проте, при його витраті 20 кг на 1 м3 деревини її міцність помітно знижується. Препарат МХХЦ застосовується у вигляді 7-10%-них водних розчинів, досить ефективний, незначно кородує метал і злегка забарвлює деревину в зеленуватий колір. Просочення деревини ванним способом високоефективна для заболоні сосни, деревини берези, бука, клена, липи, осики, вільхи і тополі.
Якість виконання робіт по захисту деревини перевіряється оглядом поверхні, що захищається, контроль глибини просочення на поперечному зрізі деревини або наявність антисептика в покритті здійснюється з допомогою стирольно-ефірного розчину роданистого заліза або циркон-ализаринового лаку.