Школа флористики


Я Кузнєцова Ганна Юріївна!

Керівник студії, флорист-дизайнер-декоратор. Майстер-викладач флористичної культури, декораторського мистецтва ікебани.Ваш персональний бізнес-тренер. У нас найкраща школа флористики.

З 1988р дизайн-студія і школа флористики працює для вас!
Виїзд школи в регіони для проведення навчання, демонстрацій і майстер-класів з флористики, декорування та мистецтва Ікебана Согецу (Токіо). Основне завдання – це йти в ногу з часом не забуваючи про витоки! Створювати флористичний дизайн занурюючи глядача і учасника у світ флористики і краси! Відповідати запитам сучасного світу, стилю, креативу!
Кузнєцова Ганна Юріївна – дочка і послідовник засновника, свого головного наставника і вчителя, робить свій унікальний внесок у розвиток флористики в Росії та ближньому зарубіжжі. Основна задача школи флористики — проводячи навчання, відкрити секрети флористичного дизайну, професійно підготувати учнів у відповідності з реальними вимогами сучасного флористичного бізнесу йдучи в ногу з часом, навчати створення флористичних робіт, відповідних законів краси і гармонії, затребуваних і добре продаються. Навчаючи декораторскому майстерності, викладач флористики і дизайну розкриває творчий потенціал кожного студента.

Варіанти навчання:

— В Московській області р. Раменське.

Навчання проходить на заміській базі з проживанням, в групі не більше 6 чоловік. Харчування протягом навчання платне 600руб в день. Школа надає проживання в котеджі в 1 годині 20 хвилинах їзди від Казанського вокзалу р. Москва. Групи формуються з оплатою 50 % від загальної вартості. У випадки відмови ви втрачаєте 20% від передоплати.