Що таке кардшарінг? І як дивитися кодовані канали


Можна сказати, що це умовно безкоштовний перегляд закодованих каналів.
Слово кардшарінг це складне слово з двох англійських — Card (картка) і Share(загальний доступ). Іншими словами це роздача ключів для розшифровки платних (кодованих) каналів. Роздача ключів здійснюється через локальну мережу або інтернет. Раскодировка відбувається за допомогою однієї офіційної карти доступу, карта розташована на спеціальному комп’ютері (сервері)  кардшаринг Cbilling .

Для використання кардшаринга нам потрібно обов’язкова умова – це наявність постійного підключення до Інтернету. Для нормальної роботи сервісу достатньо навіть швидкості 64 кбіт/секунду, але зв’язок повинна бути стабільною. Ідеальне підключення досягається по виділеній лінії, оскільки під час пікових навантажень у мережі можуть відбуватися збої.

Для використання кардшаринга необхідно наявність супутникового обладнання, налаштованого на прийом улюблених телевізійних каналів. На сьогоднішній день майже всі супутникові ресівери мають вбудований емулятор кодувань. Для налаштування емулятора Вам потрібно вибрати якісний і надійний (в теж час не дорогий) сервіс кардшаринга. Зареєструвати свій аккаунт, проплатити перегляд необхідних пакетів на певний час. Один з них знаходиться тут.

Погодьтеся дуже зручно використовувати кардшарінг в тому випадку, якщо у вашому регіоні неможливо придбати офіційну карту доступу для перегляду платних каналів.

При наявності безлічі переваг кардшаринга ховається ряд недоліків:

Клієнту необхідно мати постійне і стабільне з’єднання з інтернетом. Ідеальним буде xDSL або виділенка. GPRS з’єднання в години пік може «глючити».
Якщо Ви погано розбираєтеся в комп’ютерах, то для Вас буде проблематично налаштувати емулятор на кардшарінг.
На серверах постійно змінюються IP адреси, а то і зовсім можуть, то зникати, то з’являтися.
Технологія кардшаринга дуже не стабільна рано чи пізно вона може зовсім зникнути. В даний час з’являються канали в сучасній складній кодуванні, яка непідвладна кардшарингу.
Звичайно, система кардшаринга не цілком законна.
Тепер від цікавого і різноманітного цифрового супутникового телебачення Вас відділяють лічені миті. Але не забувайте, якщо Ви вирішили заощадити на час перегляду платних каналів, приготуйтеся до незапланованих проблем.