Перу


Ми провели в перу два місяці, вирішивши, що якщо ми так довго мріяли про цю країну, то повинні насолодитися всім, що вона може запропонувати, по повній програмі. І зазирнути в кожен зацікавив нас куточок, щоб скласти свою думку про все, а не покладатися на відгуки інших. Якісь місця нас вразили, які залишили абсолютно байдужими, що навіть розчарувало.

Сьогодні я покажу вам Перу трохи з іншого боку і не зовсім звичайним способом, а у вигляді фактів, які я записувала скрізь – на галасливих ринках, в нічних автобусах, сидячи з чашкою кави на черговий «кращою терасі в моєму житті», досліджуючи священну долину і захоплюючись загадковим досвітнім Мачу-Пікчу.

Льоса – найкраще, що трапилося зі мною в Перу. Перуанський письменник, Нобелівська премія з літератури. Все почалося з його «Пригоди паскудної дівчата», потім була «Тітонька Хулія і писака», «Литума в Андах». Прочитавши одну книгу, ти вже думаєш, яку б почати читати наступну.
У Перу найкрутіші автобуси зі мною випробуваних. Автобуси-ліжко, сидіння в яких розкладаються на 160 градусів (і навіть на 180 градусів у першому класі). Майже завжди тобі дадуть ковдру і подушку, пограють в лотто, нагодують вечерею і сніданком. Варто задоволення від 15-35 $ в середньому, в залежності від відстані.
Перший клас – дорожче. (В Аргентині теж на рівні, але вартість в 100 баксів викликає стрес при купівлі квитка). Найкращі для мене – Cruz del Sur. Хоча Oltursa, Movil Tours і Tepsa теж непогані.