Як вивчити іспанську мову!!!!

0
633

Фахівець, який володіє кількома мовами, завжди буде мати незаперечну перевагу при працевлаштуванні. Самим витребуваним «іноземним», безумовно, є англійська, далі в рейтингу йдуть німецька, французька та іспанська мови. Причому, останній стає все популярнішим завдяки поширеності в курортних зонах і простоті граматичних конструкцій. Якщо ви замислюєтеся про те, як вивчити іспанську мову самостійно, ця стаття для вас. Перш ніж читати про те, як вивчити іспанську мову самостійно, вам необхідно визначитися з цілями, які спонукають вас приступити до освоєння нових знань. Так, для подорожей по Іспанії і побутового спілкування з її жителями досить запам’ятати дві — три тисячі слів і навчитися правильно будувати речення. Також хочемо вам порекомендувати https://priority-school.com курси іспанської мови.

Прояснивши для себе цей момент, ви без праці підберете відповідний навчальний курс і складете графік занять. Пам’ятайте, займатися потрібно не менше 40 хвилин щодня, бажано в один і той же час. Раз або два в тиждень можна зробити перерву. Які труднощі вас чекають при вивченні іспанської мови. Найбільші труднощі у російськомовного людини викликає іспанська граматика. У зв’язку з цим найбільш поширені форми слід запам’ятовувати з урахуванням способу і часу дієслова, а також складати кілька варіантів речень з використанням цих форм. Хороші результати приносить складання карток з новими словами, фразами граматичними конструкціями – їх зручно носити з собою або розклеїти в місцях, куди найчастіше падає погляд. В іспанському відсутня редукція голосних, а приголосні вимовляються без придиху. Краще всього, якщо у вас є можливість записувати свою мову і порівнювати її з оригіналом, який начитує носій мови.

Гарна підмога у вивченні іспанської – цікаві тексти, діалоги з аудіо аудіо. Занурюючись в іншомовне середовище, ви непомітно для себе засвоюєте структуру мови, запам’ятовуєте обороти і звучання слів. До речі, велика добірка таких матеріалів є на нашому сайті. Також ми рекомендуємо для вивчення іспанської заняття з репетиторами онлайн у себе вдома. Іспанські скоромовки в аудіо форматі Основні фрази іспанською Іспанські ідіоми за темами Іспанські сленгові вирази Анекдоти на іспанському. Вірші на іспанському з перекладом і аудіо Підготовка до іспитів з іспанської: ЄДІ з іспанської мови Міжнародні іспити DELE Ми рекомендуємо: Кращі репетитори з іспанської найнеобхідніше із теорії: Граматика іспанської мови Пропонуємо пройти тести онлайн: Тест на рівень володіння іспанською Тест по лексиці іспанського Тести з граматики іспанської .

Печальный опыт

Приведу Вам пример собственных разочарований. Меня обучали английскому 15 лет. В итоге я получил престижную работу на Крещатике в 80-м году. Опыт общения с иностранцами по понятным причинам был 0. И вот, выйдя на улицу в дождливый августовский вечер, я обнаружил девушку без зонтика.
Она была привлекательна, а у меня был шикарный зонт (таких сейчас не делают), большой и надежный. В общем, укрыв девушку зонтом. я залился соловьем. Мы шли по улице, она была мила, улыбчива, я — красноречив, мир — прекрасен, за исключением нюанса — она молчала. Для начала это было неважно. Минут через 15 у меня возникли первые подозрения. Вскоре они, к ужасу моему, подтвердились. В то время встреча с иностранцем была явлением исключительным, даже криминальным. Правда, природа моего ужаса была другой. Мне предстояло очень быстро, не нарушая стиля, быстренько перевести на английский то, что я только что «пропел». И тут я обнаружил, что кроме «рад с Вами познакомиться» и «не правда ли, прекрасная погода?», что явно не соответствовало действительности, мне ничего в голову не приходит.
У меня в голове было не менее 10 000 слов, даже тексты, вызубренные наизусть, грамматические правила и их исключения, а я выражал свои мысли так уродливо, что производил впечатление человека с явными нарушениями психики. Стыд я помню до сих пор. Кое-как попрощавшись, я задал себе принципиальный вопрос: «Или я дурак, или мои учителя со мной делали что-то не то», Я думаю, что многие люди с печальным опытом изучения языка спрашивали себя приблизительно о том же, и, что хуже всего, разочаровывались именно в своих способностях. Как человек, имеющий немалый опыт в обучении английской разговорной речи, я утверждаю: НЕТ ЛЮДЕЙ, НЕ СПОСОБНЫХ ГОВОРИТЬ НА АНГЛИЙСКОМ ЯЗЫКЕ, если нет на то физиологических причин. Мой пес Грей знает не менее 200 русских выражений, правда, отзывается на 20, но если бы у него был соответствующий аппарат, он бы заговорил, может быть, в ущерб моей психике.