Мymakeup.com.ua


Серед засобів для брів першим на розум, здається, завжди приходить олівець – це класика, самий простий і універсальний «інструмент» для корекції. Він найбільше підходить тим, кому не потрібен складний, багатоступінчастий макіяж брів – з олівцями зручно, якщо вам достатньо пари штрихів грифелем і легкої розтушовування ліній. Детальніше на mymakeup.com.ua. Олівці бувають різних видів, і це варто враховувати при виборі засобу для себе.

ЯК ВИБРАТИ ОЛІВЕЦЬ ДЛЯ БРІВ?

Формат

Одні олівці – стандартні, їх необхідно заточувати по мірі використання.
Інші ж – механічні, з висувним грифелем. Але, незважаючи на їх зручність, багато віддають перевагу першим: звичайні олівці більш тверді і надійні (висувний ж грифель часто ламається), а ще вони, як правило, представлені в більш багатій і різноманітній кольоровій палітрі.
Склад

Ще одним критерієм для вибору гарного олівця повинен бути його складу. По-перше, краще, щоб олівець був твердим. Тоді колір буде краще триматися на бровах. Боятися того, що він «розповзеться», розмажеться по шкірі, не доведеться. Твердий олівець дозволить з легкістю промальовувати чіткий контур.
В той же час м’який восковий олівець начебто Eyebrow Shaper від NYX Professional Makeup може стати корисною знахідкою. Вся справа в тому, що після нанесення цього олівця поліпшується зчеплення пудрових частинок тіней з поверхнею волосків. Їх стає легше фарбувати. Але пам’ятайте, що чим м’якше олівець, тим жирніше виходить колір. Не треба переборщувати – брови повинні бути натуральними.
По-друге, стежте за тим, щоб олівець не містив, наприклад, такий компонент, як слюду. Вона створює ефект шиммера, а в макіяжі брів він зовсім не потрібен. Вибирайте матові кошти.