Кіномистецтво !!!!

0
67228

При складанні основ за базу було взято кілька сотень пропозицій, що надійшли на різних етапах, до процесу були залучені різні професійні спілки та урядові установи. Остаточно базовий документ культурної політики був затверджений Рійгікогу. В кіноіндустрії держава поставила своєю метою шість принципів, а також галузевих пріоритетів. Держава підтримує виробництво фільмів в обсязі, що створює передумови для наступності професійного кінематографа і зростання глядацького інтересу. Також хочемо вам порекомендувати смотреть лучшие фильмы hd

Іінститут кіно — це одна з найважливіших організацій, що покривають галузеву діяльність, яка підтримує розробку, створення і просування фільмів. Інститут несе відповідальність за реставрацію та оцифровування належного йому спадщини, збирає галузеву статистику і здійснює діяльність, пов’язану з додатковим навчанням і підвищенням обізнаності в галузі кінематографу. Аудіовізуальний спадщина оцифровується і до нього забезпечується доступ громадськості. Держава спільно з органами місцевого самоврядування та приватними підприємцями створює можливості для цифрового показу фільмів в театрах і центрах культури великих повітових центрів. Естонські фільми поширюються на міжнародних кінофестивалях та в кінопрокаті та телемовленні інших держав, також вони доступні на нових цифрових платформах. В підтримується інтернаціоналізація кінематографа і виробництво фільмів спільно з кинопредприятиями і кінематографістами інших держав.

Також діють регіональні фонди, на міжнародному рівні пропонують послуги з виробництва аудіовізуального змісту , і організація, що проводить міжнародний маркетинг в якості території для зйомок. Держава надає значення професійного кінематографу як первейшему засобу оволодіння медиаграмотой для молодих глядачів і учасників, а також визнає важливість розвитку аматорського та шкільного кіно. У співпраці з іншими університетами розробляються навчальні та дослідницькі напрямки, що розглядають застосування інформаційних і комунікаційних технологій у створенні культури, а також крос — медіа, розробку відеоігор, оцифровку і нове використання культурної спадщини, створення цифрових екологічних систем навчання, у т.