Как выбрать флипчарт?


В різноманітті вибору як вибрати ідеальний настільний набір для себе або в подарунок? Які вони бувають і в чому їх відмінність? Розглянемо в цій статті. Пропоную купить флипчарты Киев

Вибрати фліпчарт

Фліпчарт є однією з найбільш важливих речей у кожному офісі. Це – центр розробок нових концепцій, незамінна річ при планірках та роз’яснення співробітникам стратегій роботи. Фліпчарт – обличчя кожного офісу і воно повинно бути презентабельним. Зручність, престиж, функціональність – основні критерії, які повинні бути враховані при виборі такої канцелярії для офісу.

Фліпчарт Attache, Nobo, Hebel та інші бестселери

Є багато виробників фліпчартів, різних конструкцій, бюджетних і дорогих моделей, але ціна не означає якість. Лідерами у цій сфері є відразу кілька компаній, їх продукція відмінно зарекомендувала себе на ринку і відповідає найвищим вимогам клієнтів.

Фліпчарти BI-OFFICE (70х102 мм, 100х70 см і інші розміри). Зроблені виключно для солідності та функціональності. Фліпчарти BI-OFFICE оснащуються двосторонньої магнітною поверхнею, мають фіксують ролики, що полегшує їх пересування по офісу. Багато моделей оснащені газ-ліфтами, полицями для маркерів і працюють з різними видами паперу.
Фліпчарти BRAUBERG (BRAUBERG 70х100см та інші моделі) – просто, стильно ефективно. Лідер по виробництву стаціонарних власників на 3 «ногах», фліпчарти BRAUBERG мають зручними кріпленнями для паперу, мають полиці і весь необхідний функціонал для проведення солідної презентації. Коштують недорого.
Фліпчарт Hebel (UniFlip, Mobil та інші) — елітний інструмент для тих, хто цінує якість. Металеві лаковані дошки світового бренду відмінно зарекомендували себе у всьому світі. Масивні підстави, алюмінієвий, легкий корпус, сухе стирання, лотки для аксесуарів і зручні кріплення – це одні з багатьох переваг фліпчартів Hebel, до того ж, вони зручно регулюються у всіх площинах.
Фліпчарт Nobo barracuda, Nobo Prestige, Nautile, Shark і інші моделі Nobo. Ця та інші моделі стали бестселерами в багатьох країнах. Недорогі, надзвичайно функціональні і надійні конструкції. Ніжки легко збираються для транспортування, регулюються по висоті, є затискачі з усіх сторін, при цьому, фліпчарт дуже легкий. Стійкість і функціональність фліпчарт Nobo barracuda дозволить провести будь-які лекції та презентації.
Фліпчарт Attache. Якщо вам потрібно заощадити кошти і отримати відмінний товар за доступною ціною, тоді моделі фліпчартів Attache як можна краще підійдуть для вирішення вашої задачі. Це недорогі (близько 3-4 тисяч рублів можна підібрати гідний варіант) фліпчарти, які мають весь функціонал елітних моделей. Серед асортименту виробника є пересуваються фліпчарти з лакованими магнітними сторонами і міцними алюмінієвими рамками – на будь-який смак і колір.