Как читать книги на английском языке

0
1035
english_books
english_books
  1. Начинать читать как можно раньше. Сейчас достаточно много адаптированных книг, начиная с уровня Elementary. Поэтому можно подобрать именно ту книгу, которую вы сможете освоить, не прилагая сверх усилий.
  2. Выбирайте то, что вам интересно в принципе или то, что вы с интересом прочитали бы и на русском. Высокий интерес поможет вам не терять мотивации и не бросать книгу на третьей странице и,  кроме того, поможет справиться с неполным пониманием каждого отдельного слова, так как нить сюжета подскажет вам правильную адаптацию.
  3. Не начинайте с классики. Выберите книги легкого жанра, чтобы почувствовать «вкус чтения на языке». Выберите свое любимое – фантастику, роман или приключение.  Язык этих жанров более простой, живой и легкий для понимания. Кроме того, вам не так часто будут нужны словари, как для перевода слов английской классики.

 

Конечно, это не все советы по чтению английской литературы и разговор этот, мы непременно продолжим, но,  тем не менее, этого хватит, чтобы зайти в ближайший книжный и выйти оттуда с новой книжкой, которая реально может прокачать ваше знание английской лексики.

 

Если же вы все же считаете что вам нужно прокачать свой английский до нового уровня, приходите на мой бесплатный вебинар «Английский для ленивых».

 

P.S.   В комментариях напишите, какие книги на языке вы уже читали и какие захотелось прочитать? Какие трудности для вас это представляет?

Навчальна література

11-12-2020

У своїй професійній діяльності педагогу постійно доводиться стикатися з величезною кількістю різноманітних видів навчальної літератури. І молодому викладачеві, малознайомому з існуючою учебной литературы з предмету дуже важко вибрати саме той підручник, який стане кращим помічником. Для того щоб кваліфіковано розібратися у величезній масі творів друку, швидко знайти необхідну книгу або будь-яке інше видання, недостатньо класифікувати літературу за змістом, галузям знання. Важливо також вміти орієнтуватися в видах видань.

Особливо важливо орієнтуватися у видах видань літератури за структурою, цільовим призначенням та характером інформації. В основі поділу літератури на види видань лежать відмінності в задачах і цілях видань, а також відмінності в можливостях використання книг і брошур читачами.

1. Більш детально розглянемо види видань навчальної літератури. Кожна книга має певну мету (завдання). Наприклад, цільове призначення підручника з педагогіки-допомогти учням оволодіти цим предметом, словник-допомогти швидко відшукати потрібні відомості про те чи інше слово. Визначаючи цільове призначення підручників, можна легко переконатися, що цільове призначення відображає відношення книги до вирішення конкретних навчально – виховних завдань. Цільове призначення всіх підручників однаково-допомогти учням в оволодінні предметом. Завдання автора-зібрати і викласти матеріал так, щоб книга повністю відповідала поставленій меті.

Розглядаючи характер інформації, ми виділяємо мову і стиль викладу, ступінь використання науково-довідкового апарату, ілюстрацій та інших елементів. Характер викладу цілком залежить від цільового призначення і визначається ним.

Більшість зазначених видів видань мають різновиди (підвиди).

Офіційні видання публікуються від імені державних або громадських організацій, установ і відомств; вони носять законодавчий, нормативний або директивний характер. До них відносяться, перш за все, книги, брошури та інші видання, що містять укази президента, документи уряду з питань регламентації діяльності освіти.

Наукові видання. Наукові видання, що містять теоретичні дослідження збагачують науку новими фактами, теоріями, висновками, розширюють і поглиблюють уявлення з найважливіших проблем виховання, освіти і навчання.

До числа найбільш поширених різновидів (підвидів) наукових видань належать монографії, узагальнюючі праці збірники наукових праць, документальні видання.

Монографія-наукове видання у вигляді книги або брошури, що містить повне і всебічне дослідження однієї проблеми або теми, присвяченої питанням педагогіки, освіти.

Якість навчального матеріалу залежить від автора: якщо він чітко представлятиме цілі і завдання майбутнього підручника або посібника, способи викладу навчального матеріалу, методи перевірки знань, і все це викладе в концепції того чи іншого підручника, то підручник вийде хороший. У кожному підручнику має бути виражена позиція