Интернет-магазин профессиональной декоративной косметики BonBon cosmetic


Пропонуємо декілька коротких порад, які на 100% допоможуть уберегтися від помилок при виборі і використанні косметики. Сьогодні поговоримо про те, що дасть палітра консилерів, а так само пояснимо, чому варто відразу вибрати набір кистей в тубусі і в яких випадках потрібно купити поодинокі кисті, які підійдуть саме вам. Детальніше на bonbon.co.ua

Багатьом здається, що створити образ – це значить підвести очі, вибрати матову помаду, або якусь іншу, вміло накласти рум’яна. Це дійсно так, але тільки в тому випадку, якщо макіяж доречний і нанесений після необхідної підготовки шкіри обличчя. Оскільки з розвитком косметологічної промисловості все важче стає вибрати саме ті кошти, які змінять зовнішність на краще, важливо знати основні хитрощі світу макіяжу.

В першу чергу поговоримо про кистях для нанесення косметичних засобів. Їх існує величезна кількість і для всіх випадків. Серед найбільш затребуваних – кисті для рум’ян, тональної основи, тіней, губ, а також для розтушовування макіяжу. Вибираючи пензель, звертаємо увагу на:

Призначення (від цього залежать всі наступні рекомендації);
Форму (зрозуміло, що для нанесення пудри потрібна більш широка, а для тіней – значно менша);
Тип ворсу (тяжіємо до натуральної щетині, але пам’ятаємо, що синтетика робить макіяж інтенсивним і навіть зухвалим, якщо треба);
Багатофункціональність (правильно підібрана кисть може служити відразу для кількох цілей, що знижує витрати і позбавляє від зайвого клопоту).
Наприклад, можна звернути увагу клієнток набір кистей zoeva, що максимально відповідає основним критеріям.