Говорить по-английски? Легко!

6-13-2016

Мы – группа профессиональных лингвистов – репетиторов. У каждого из нас был собственный опыт преподавания английского языка на дому и в учебных заведениях. А теперь мы объединили свой опыт и создали этот сайт для того, что бы обучение английскому языкустало доступным каждому!

Под доступностью мы понимаем не только меньшую стоимость учёбы, но и саму возможность учиться в любом месте, где есть интернет, компьютер и микрофон с наушниками. А поскольку интернет сейчас стал более доступен, то и обучение стало более доступным.

Необходимость изучать английский язык сегодня стала острее, поскольку многие иностранные международные компании, воспользовавшись кризисом, начали скупать российские фирмы, и получилось так, что многим людям английский язык стал необходим для общения внутри фирмы. А тех, кто английским не владеет, увольняют в первую очередь.

Правда, наши работодатели тоже времени даром не теряют. Они знают, что вместо того, чтобы держать штатного переводчика, гораздо удобнее использовать своих сотрудников в таком качестве, особенно, если вопрос касается внутренней информации, лишние уши, как говорится, нигде не нужны. А поскольку, работу сейчас стало найти сложнее, то у людей, владеющих английским, появилось преимущество. И это преимущество легко может появиться у Вас!

Но вот вопрос: как людям, которые где-то постоянно работают находить время для езды на курсы английского языка? И нужен был способ, который даст возможность давать качественные индивидуальные и не только уроки хороших проверенных преподавателей тем людям, которым английский нужен, а лишнего времени нет.

Я не говорю, что мы изобрели таблетку – выпил и все хорошо, ты свободно разговариваешь по-английски. Но, во-первых, разговаривать Вас по-английски мы научим, а во-вторых, способ сэкономить время на дороге и деньги на аренде есть и он достаточно прост. Более того, он вполне себе успешно используется.

Что это за способ? Обучение английскому языку через Skype. Чем это удобно? Вы находитесь там, где удобно Вам (дома, на работе), и в назначенное Вами время мы проводим уроки.

Вам для этого нужен только микрофон и наушники либо колонки. Если у Вас этого нет – не переживайте, сейчас это легко можно купить в любом компьютерном магазине по очень скромным ценам (обычно до 300 рублей). Кроме того, если раньше вы не пользовались возможностью бесплатно говорить со знакомыми, друзьями или родственниками из других городов и стран – вы легко можете это сделать.

Вы хотите попробовать? Да это очень просто. Заполните краткий тест и отправьте нам на электронную почту maxwelhelp@gmail.com. Мы обязательно свяжемся с Вами в течение дня для уточнения времени проведения первого бесплатного занятия, где Вы сможете познакомиться с преподавателем. Мы с Вами вместе уточним Ваш уровень владения языком, Ваши цели и Вы сможете купить возможность заниматься у нас не выходя из своего дома, офиса, квартиры и т.д.

Сучасні курси англійської мови

12-12-2020

naurok.ua - онлайн курси англійської мови для дітей та школярів, сучасні  методи навчання

Сучасні курси з вивчення англійської мови https://edelweiss-lessons.com/ в Києві сьогодні пропонують кілька програм на вибір: англійська для туризму, для бізнесу, для навчання в закордонних навчальних закладах та для підготовки до складання міжнародних іспитів з англійської мови. Однак, незважаючи на велику кількість найбільш привабливих пропозицій, ми все розуміємо, що в першу чергу іноземна мова потрібен нам для спілкування.
Як вибрати курси англійської мови?

При виборі курсів для занять англійською мовою найкраще віддавати перевагу тим, які мають єдині методичні центри. Такі, як правило, існують при міжнародних мовних школах або при вищих навчальних закладах. Тут кожен педагог орієнтується на єдину збалансовану програму і відпрацьовану методику навчання. До того ж такі курси найчастіше мають хорошу матеріально-технічну базу (бібліотека, комп’ютерні класи, приміщення для занять). Вони завжди стабільні і при будь-якому розкладі ви можете бути впевненими, що їх закінчите, до того ж великі навчальні центри мають більше умов для виживання в світі жорсткої конкуренції.

Як вибрати курси англійської для спілкування

Найбільш оптимальним рішенням для людей, що бажають збільшити свій словниковий запас, стане «Розмовна англійська», він не вимагає вивчення граматики і побудови складних лексичних конструкцій. Основним завданням такого курсу є допомога учневі в подоланні мовного бар’єру. У цьому плані, швидше за все вам будуть потрібні певні навички, щоб вже через деякий час ви змогли розмовляти англійською, як рідною. При цьому майте на увазі, що вивчити іноземну мову за два тижні — нереально навіть для дуже обдарованого людини. Короткострокові онлайн курси вивчення англійської мови ґрунтуються на вже придбаних знаннях і призначаються для розвитку і зміцнення розмовних навичок.

Які курси англійської вибрати?

Вільне володіння англійською мовою — це не тільки вміння читати зі словником, але можливість правильно викладати свої думки англійською мовою, а також уміння сприймати швидку іноземну мову на слух. Для того, щоб цьому навчитися, необхідно займатися з компетентним викладачем, найкраще, якщо це буде один з носіїв англійської мови. Профі точно знають, що і в якому випадку можна сказати, де поставити наголос і тим самим вносять в процес навчання атмосферу «живого» мови, що дозволяє зробити заняття цікавими і ефективними.

Непрофесіоналові буде потрібно чимало часу, щоб розібратися в принципах роботи тих чи інших курсів або англійських шкіл для дітей. У даній ситуації найпростіше буде довіритися оцінкою експертів або тих людей, які добре знають ринок послуг і мають досвід роботи з різними мовними школами. Тепер ви знаєте, як вибрати курси англійської мови. Подібний підхід дозволить вам і вашим дітям отримати висококваліфіковане освіту і подарує радість від спілкування один з одним на англійській мові!