8 правил знайомства з дівчиною

11-25-2020

1. Ви завжди повинні бути готові до дій.

Красиві дівчата скрізь, у парку, на вулиці, у магазині, на концертах та в мільйонах інших локацій. Тому ситуації, коли ви бачите симпатичну дівчину, яка справді кидається в очі, може бути багато і може трапитися де завгодно. Виходячи з дому вранці, ти не можеш подумати: Хм, мені не хочеться чистити зуби, і чому я буду це робити, якщо я виходжу лише на деякий час. Хочемо подивитися на сайті аналоги чат рулетки , тут є різні чат рулетки на всі смаки .

По-перше, ігнорування загального питання гігієни і т. Д. Що, якщо ви справді зустрінете симпатичну дівчину на вулиці одразу після того, як ви вийдете, і більше того, якщо вона вас щось запитає з посмішкою? Ви відповісте їй, і як тільки вона відчує запах, що надходить з ваших ротів, він негайно зникне, і ви щойно втратили неземну ситуацію, щоб забрати дівчину.

Ви завжди повинні бути готовими і готовими діяти у напрямку підбору дівчини, незалежно від обставин.

2. Подолайте страх і не бійтеся відмови.

Дві вищезазначені речі, які я написав, на мій погляд, є найбільшим клопотом для початківців спокусників або людей, які хочуть знайти жінку для постійних стосунків. Як із цим боротися?

Що стосується подолання страху, це не так складно, як здається, і це пов’язано з відсутністю страху перед відмовою, бо якщо ми не боїмося відмови, наш страх різко падає. Найкраще розпочати свою пригоду із спокушання та зриву невеликими кроками. Не будемо відразу стрибати в глибоку воду. Давайте посміхнемось дівчині і повторимо це багато разів, просто привітаємось і т. Д. Отже, ми просто робимо маленькі кроки.

Подолати страх відхилення, на жаль, дещо складніше, оскільки проблема лежить в нашій голові, і, на жаль, її можна подолати лише там. Ми повинні змінити своє мислення, налаштуватися на те, що нас не першими відкидають, багато людей зазнають невдач, ми не можемо здатися, бо врешті-решт досягнемо успіху.

3. Не використовуйте готові формули.

Ваша власна креативність та спонтанність кращі за готові формули, які підготували інші. Якщо ми використовуємо готові формули, завжди є ймовірність того, що дівчина це чув раніше, і я переконаний, що вона побачить, що ти штучний. Жінки можуть відчути, коли хтось штучний, і робити вигляд, що вони не є. Тому краще бути собою, бо це добре для нас.

4. Подбайте про свою зовнішність.

Подбайте про свій зовнішній вигляд, використовуйте парфуми, часто приймайте ванни, а також дбайте про стан нігтів, запах рота та чистий одяг. Я думаю, що це основа, і, на щастя, все більше хлопців знають, що якщо вони вирішать забирати дівчат, вони повинні виглядати добре і пахнути. Я вже писав статтю про те, як за нею доглядати, тому запрошую вас прочитати її на моєму веб-сайті.

5. Компліменти.

Підбирайте компліменти, щоб вони хвалили ті аспекти, якими дівчина особливо задоволена. Якщо ви бачите, що дівчина має довгі ноги, вона особливо їх виставляє і має короткі шорти, щоб підкреслити їх довжину, то зробіть їй комплімент у цьому плані. Ви повинні вибрати відповідний комплімент даній дівчині, це не може бути комплімент на кшталт «ти маєш приємну посмішку», який скаже кожній дівчині, яку ти хочеш забрати.

6. Не бреши, не вигадуй і не хвалися.

Я не рекомендую брехню і всякий обман. Легко виявити, коли хтось бреше, дівчата також мають гарну інтуїцію, тому їм легше виявляти брехню, тому вони швидко бачать, що щось не так. Не варто брехати, так чи інакше, брехня з часом вийде назовні, і тоді у нас можуть виникнути проблеми. Так само я не рекомендую хвалитися, дівчатам це неприємно і не надто круто. Якщо у вас є компанія і ви заробляєте кілька тисяч на місяць, нічого не роблячи, не хвалитесь цим безпосередньо, ви можете сказати дівчині, наприклад, що вам цікаво подорожувати і що ви їдете на кілька днів щотижня, лише коли ви запитуєте «коли ти працюєш?», Відповісти, що ти маєш компанії, але навіть тоді не згадуйте про свої заробітки. Хвалитися не варто.

7. Не будь нав’язливим і напористим.

Якщо ви бачите, що дівчина справді не зацікавлена ​​у вас, і їй незручно розмовляти з вами, відмовтеся від цього. Не робіть нічого силою. Дівчата не люблять хлопців, які їм нав’язуються або напористий. Також не можна забиватися в квартиру дівчини, якщо, наприклад, вона не хоче цього робити, не поводьтеся так, бо дівчата сприймають таких чоловіків як звичайних мудаків.

8. Посмішка та зоровий контакт.

Основою основ є посмішка та зоровий контакт. Щоразу, коли ви розмовляєте з дівчиною, незалежно від того, є вона другом чи незнайомкою, ви повинні посміхатися і дивитись їй просто в очі. Посмішка сприймається дуже позитивно, люди люблять інших людей, які їм посміхаються, просто посмішка творить чудеса.

Однак, що стосується зорового контакту, пам’ятайте, ніколи не відволікайте погляд від дівчини. Однак вам також потрібно пам’ятати, що не перестарайтеся, якщо дівчина, яку ви забрали, піде разом із вами на уроки в середній школі, і ви будете дивитись на неї протягом 45 хвилин під час кожного уроку, вважайте, що це може зайняти трохи негативу.